Відкрито доступ до Міжнародної бази даних RESEARCH4LIFE

Бібліотека продовжує свою роботу! З 2 квітня науковцям нашого університету надано безкоштовний доступ до однієї з найбільших у світі колекцій наукової і технічної літератури, що пропонується провідними всесвітніми міднародними науковими видавництвами – Research4Life.

(more…)

Доступ до Access Global NewsBank 2021

У межах співпраці з ELibUkr з 03 листопада до 01 грудня 2021 нашому університету відкрито доступ до бази даних Access Global NewsBank 2021.

(more…)

ДОСТУП ДО EBSCO

Університету надано безкоштовний тестовий доступ до бази даних EBSCO.

(more…)

Доступ до ScienceDirect eBooks

Міністерство освіти і науки України у межах національної передплати надає ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» доступ до ScienceDirect eBooks, провідної колекції наукових електронних книг від Elsevier.

(more…)

Продовжено доступ до міжнародних баз даних

Відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України від 29 травня 2020 р. № 721 «Про надання доступу закладам вищої освіти і науковим установам до електронних наукових баз даних та визнання такими, що втратили чинність, деяких наказів Міністерства освіти і науки України» ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» продовжено доступ до міжнародних наукометричних баз даних Scopus (на 9 місяців) та Web of Science (на 1 рік).

(more…)