Активовано доступ до пакета академічних баз даних «Пакет EBSCO EP»

Нашому університету активовано доступ до пакета академічних баз даних «Пакет EBSCO EP», який буде відкритим до 31 грудня 2021 р.

Доступ змогли отримати ЗВО та наукові установи, які у серпні цього року надіслали до Міністерства освіти і науки відповідні заявки.

Після завершення пробного періоду МОН буде проаналізовано статистику використання електронних ресурсів, яка в подальшому буде врахована при передплаті доступу до електронних баз даних наукової інформації за кошти державного бюджету.

Платформа EBSCO об’єднує бази даних повнотекстової інформації з різних галузей та напрямів досліджень. Колекція баз даних EBSCO задовольняє дослідницькі потреби користувачів в університетах, медичних установах, бізнес-корпораціях, урядових структурах і бібліотеках. Доступ здійснюється через дослідницьку платформу EBSCOhost.

Доступ до баз даних можна отримати на платформі EBSCOhost у внутрішній мережі за IP-адресою університету та з домашніх комп’ютерів за допомогою логіна та пароля:

‒ пряме посилання на бази даних: https://search.ebscohost.com/

‒ логотип із посиланням:

Логін:             lnu_home

Пароль:         014##Shevchenko

Нижче посилання на короткі відео з підручника YouTube, де представлені основні функції та параметри пошуку баз даних EBSCO (англійською мовою):