Участь у семінарі «Створення безпечного укриття у бібліотеці»

ВГО Українська бібліотечна асоціація та Goethe-Institut в Україні з 19 по 20 березня провели онлайновий семінар «Створення безпечного укриття у бібліотеці», у якому взяла участь провідний бібліотекар ДЗ «ЛНУ імені Тараса Шевченка» Оксана Шевчик.

(more…)

Нові надходження в березні

Наш бібліотечний фонд поповнюється новими виданнями. Днями, проректорка з науково-педагогічної роботи, пані Ярослава Юрків передала співробітникам два примірники від наших польських колег.

(more…)

Коледжі університету в Школі академічної доброчесності

15 і 18 березня 2024 року у Школі академічної доброчесності пройшли навчання здобувачів освіти й викладачі ВСП «Старобільський фаховий коледж ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» та «Фаховий коледж ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка».

(more…)

Участь у турнірі “Всесвіт Шевченка: українська ідентичність у часі та просторі”

Бібліотека нашого університету виступила співорганізатором Всеукраїнського інтелектуального студентського онлайнового турніру до 210-річчя від дня народження Т.Г. Шевченко «Всесвіт Шевченка: українська ідентичність у часі та просторі», який відбудеться 14 березня 2024 р. на базі ХДНБ ім. В. Г. Короленка.

(more…)

Нові надходження в січні

Розпочинаємо новий рік з приємних новин: університет придбав декілька книг для деяких спеціальностей університету.

(more…)