Доступ до EBSCO-Host

Університету надано безкоштовний доступ до бази даних EBSCO.

 У межах проєкту „Розвиток бібліотек переміщених університетів як центрів підтримки освітнього та наукового процесів” студентам, аспірантам, викладачам та науковим співробітникам університету надано унікальну можливість ‒ безкоштовний доступ до бази даних EBSCO.

Це підключення до 13 баз даних EBSCO-host до 31.12.2020, забезпечує компанія Інформатіо, яка є агентом компанії Ebsco Information Service в Україні, і контролюється за допомогою IP адреси комп’ютерної мережі нашого університету.

Як тимчасовий захід (під час епідемії коронавірусу) користувачі нашого університету зможуть входити в систему за паролем, який передано до бібліотеки власниками баз. Віддалений доступ до бази даних надається викладачам та науковим співробітникам поза межами університету для особистого, некомерційного використання, і не допускається, якщо метою використання є комерційне.

У бібліотеці університету можна познайомитись з правилами роботи з інформаційним ресурсом пакету баз даних наукової інформації платформи EBSCO-Host та отримати пароль для входу в систему, якщо необхідна віддалена робота.

З усіма запитаннями звертатись до працівників бібліотеки.