Доступ до баз даних

Доступ до ScienceDirect eBooks

Міністерство освіти і науки України у межах національної передплати надає ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» доступ до ScienceDirect eBooks, провідної колекції наукових електронних книг від Elsevier.

Детальніше >

Продовжено доступ до міжнародних баз даних

01.06.2020

Категорії: Доступ до баз даних

Відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України від 29 травня 2020 р. № 721 «Про надання доступу закладам вищої освіти і науковим установам до електронних наукових баз даних та визнання такими, що втратили чинність, деяких наказів Міністерства освіти і науки України» ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» продовжено доступ до міжнародних наукометричних баз даних Scopus (на 9 місяців) та Web of Science (на 1 рік).

Детальніше >

Доступ до міжнародних баз даних Scopus та Web of Science

02.06.2019

Категорії: Доступ до баз даних

Відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України від 16 травня 2019 р. № 670 «Про надання доступу закладам вищої освіти і науковим установам до електронних наукових баз даних» ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» надано доступ до міжнародних наукометричних баз даних Scopus та Web of Science.

Детальніше >

Pages:12»