День визволення України від фашистських загарбників

28 жовтня ‒ День визволення України від фашистських загарбників.

Це святковий день, коли з нашої землі були остаточного вигнані війська нацистської Німеччини та її союзників під час Другої світової війни.

Війна принесла з собою трагедії, зруйновані долі. Ще до цих пір людство із сумом і гіркотою згадує про ті далекі події, які торкнулися кожного.

Так, у пам’ять про героїв Другої світової війни та визволення України від фашистських загарбників, напередодні свята в читальному залі наукової бібліотеки ЛНУ імені Тараса Шевченка відкрилася тематична виставка.

У представлених виданнях розповідається про людей, які чесно і сповна виконали свій громадянський обов’язок, захищаючи Батьківщину в роки Великої Вітчизняної війни, про діячів літератури та мистецтва, які працювали у ті роки; про так звані „окупаційні фонди”, що були засекречені та недоступні для дослідження ще декілька років тому. Особливої уваги заслуговує „Книга пам’яті України 1941‒1945”, у якій уперше опубліковано аналітико-документальний матеріал про вагомий внесок Українського народу в перемогу над фашизмом.

Запрошуємо всіх відвідати виставку!