Майстер-клас для освітян Лубенської громади

28 серпня 2025 року в Луганському національному університеті імені Тараса Шевченка відбулася серпнева зустріч освітян Лубенської громади під символічною назвою «Рефлексія майбутнього: освіта як простір інновацій та емпатії». Одна з локацій конференції була розташована в бібліотеці університету.

Провідний бібліотекар Оксана Шевчик провела майстер-клас для керівників закладів освіти на тему: «Академічна доброчесність під час освітнього процесу: про що забуваємо».

У центрі уваги була відповідальність всіх учасників освітнього процесу за дотримання норм і правил академічної доброчесності. Жваву дискусію викликало питання авторських прав на підручники та навчально-методичні матеріали. Також керівників цікавило автоматизована бібліотечно-інформаційна система, яку використовує наша бібліотека.

Дякуємо організаторам за можливість взяти участь у такому заході й сподіваємося на подальшу співпрацю.