Інформаційні вебінари зі здобувачами освіти

Бібліотека веде активну інформаційно-роз’яснювальну роботу серед здобувачів освіти та співробітників нашого університету.

У межах цих заходів на минулому тижні провідним бібліотекарем ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» Оксаною Шевчик проведено інформаційний вебінар зі здобувачами освіти навчально-наукового інституту природничих і аграрних наук на тему «Національний стандарт України ДСТУ 8302:2015» та зі здобувачами навчально-наукового інституту педагогіки та психології на тему «Оформлення результатів наукової діяльності».

Заняття пройшли у формі дискусій та обговорень реальних прикладів.

Щиро дякуємо студентам за активну участь та інтерес до тем вебінарів. Сподіваємось, що отримані навички та знання принесуть користь у навчанні та науковій діяльності.

Чекаємо на нові зустрічі!