Школа академічної доброчесності в новому навчальному році

Школа академічної доброчесності розпочала свою роботу й 17 вересня 2024 р. пройшло перше в цьому навчальному році заняття для науково-педагогічних працівників та здобувачів вищої освіти навчально-наукового інституту бізнесу і менеджменту та навчально-наукового інституту математики та інформаційних технологій.

Слухачі були ознайомлені з принципами академічної доброчесності, основними видами її порушення та видами відповідальності за недотримання її вимог. Учасники занять дізналися більше про різницю між компіляцією та плагіатом, про порушення авторського права та про програми антиплагіат. Навчились правильно оформлювати цитування та списки літератури. Під час лекції було проаналізовано основні вимоги Положення про академічну доброчесність учасників освітнього процесу ДЗ «ЛНУ імені Тараса Шевченка». Закцентовано увагу на вимогах щодо дотримання академічної доброчесності всіма учасниками освітнього процесу в ЗВО.

Сподіваємось, що отримані знання допоможуть уникнути неприємних ситуацій та помилок у навчанні та науковій роботі.