КОНКУРС ДО ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ДНЯ БІБЛІОТЕК

До Всеукраїнського дня бібліотек оголошуємо фотоконкурс «Креативне фото з книгою» для здобувачів освіті усіх рівнів ДЗ «ЛНУ імені Тараса Шевченка». Прийом робіт триватиме з 23.09.2024 р. до 30.09.2024 р.

Переможці конкурсу будуть визначені за результатами голосування у мережі Facebook (за згодою учасників), а також роботи журі.

Нам цікаво як і де саме ви проводите час з улюбленою книгою? Якою ви її бачите, що особливого можна розгледіти в ній, можливо, там одночасно живуть містичні істоти, відбуваються історичні події та романтичні історії, а можливо вирує сьогодення, де персонажі творять історію? Цікаво саме ваше бачення!

Терміни проведення:

Подача заявок і робіт з 23.09.2024 р. до 26.09.2024 р. на електронну адресу: lib@luguniv.edu.ua

Проведення голосування в мережі Facebook на сторінці університету
з 14 год. 00 хв. 27.09.2024 р. до 30.09.2024 р.

Оголошення результатів: 02.10.2024 р. Деталі буде повідомлено пізніше.

Вимоги щодо подачі фотоматеріалів:

Кількість фото – 1 шт. від одного учасника.

У заявці (бланк заявки додається), яка супроводжує фото вказати його назву, ім’я та прізвище автора (авторів), курс, спеціальність, назву інституту чи коледжу, контактні дані (телефон, e-mail), хештег: #KonkyrsLibLNU. Обов’язково вказати згоду / незгоду на оприлюднення фото в мережі Facebook.

У конкурсі беруть участь подані вчасно фото із заповненою заявкою.

Заявка учасника/ці фотоконкурсу «Креативне фото з книгою»

Назва фото ________________________________________________

Ім’я ______________________________________________________

Прізвище__________________________________________________

Курс ______________________________________________________

Спеціальність_______________________________________________

Назва структурного підрозділу __________________________________

___________________________________________________________

Контактні дані (телефон, email) _________________________________

___________________________________________________________

Я згоден(на) / не згоден на оприлюднення фото в мережі Facebook (зайве закреслити або видалити).