Участь у засіданні профспілки університеті

30 квітня 2024 р. відбулося чергове засідання профспілки ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка», участь у якому взяли представники бібліотеки.

Традиційно в квітні, профспілка розглядає роботу нашого структурного підрозділу й шукає шляхи підтримки й допомоги.

Не стало винятком і цьогорічне засідання, де бібліотекар Оксана Шевчик розповіла про основні досягнення в роботі, зокрема, опанування автоматизованою бібліотечною системою Koha, початок роботи над створенням мультилокаційної бібліотеки, що дозволяє більш якісно надавати послуги всім учасникам освітнього й наукового процесів у різних місцях розміщення університету – м. Полтава, м. Лубни, м. Миргород.

Особливо варто відзначити фінансову допомогу, яку надає профспілка, зокрема для відзначення й нагород у конкурсі до Всеукраїнського дня бібліотек, придбанні сканерів штрих-кодів тощо.

Ми дуже цінуємо таку увагу з боку профспілки й висловлюємо щиру вдячність її голові – Володимиру Морозу, а також усім її членам.