Читальна зала бібліотеки університету

Нарешті це сталося! Нарешті маємо чудову новину: у нас є приміщення для читальної зали бібліотеки!

Друге переміщення – це складно! І якщо під час першого ми переїхали до будівель свого підрозділу, то під час другого розташовуємся в орендованих приміщеннях. Але наше керівництво працює над покращенням матеріально-технічної бази.

Суттєвим результатом такої роботи стало отримання бібліотекою приміщення, де ми облаштували невелику, але дуже затишну читальну залу. Тут можна попрацювати з бібліотечним фондом, зайти до міжнародних баз даних – Scopus, Web of Science, Research4life, зареєструватись у бібліотеці, отримати консультацію від бібліотекарів, чи просто попрацювати або відпочити.

Першими відвідувачами нової зали стали здобувачі освіти коледжу Луганського національного університету імені Тараса Шевченка. У цьому семестрі бібліотека стане для них і базою практики.

Тож запрошуємо всіх до нашого нового приміщення, що розташоване за адресою: пл. Вокзальна, 7, м. Лубни.