Коледжі університету в Школі академічної доброчесності

15 і 18 березня 2024 року у Школі академічної доброчесності пройшли навчання здобувачів освіти й викладачі ВСП «Старобільський фаховий коледж ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» та «Фаховий коледж ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка».

Зустріч відбулась у змішаному форматі, що дозволило охопить більше учасників. Така форма нова для нас, але ми її успішно опановуємо.

Традиційно повідомили учасникам принципи академічної доброчесності. Найбільш болючим питанням для здобувачів залишається «як уникнути академічної доброчесності?», викладачів більше цікавлять причини академічної недоброчесності. Завуч школи, Оксана Шевчик надала вичерпну інформацію про всі аспекти, які цікавили відвідувачів.

Наша школа продовжує роботу, чекаємо на нових учасників, плануємо нові заходи!