Участь у турнірі “Всесвіт Шевченка: українська ідентичність у часі та просторі”

Бібліотека нашого університету виступила співорганізатором Всеукраїнського інтелектуального студентського онлайнового турніру до 210-річчя від дня народження Т.Г. Шевченко «Всесвіт Шевченка: українська ідентичність у часі та просторі», який відбудеться 14 березня 2024 р. на базі ХДНБ ім. В. Г. Короленка.

Традиційно нашу команду представляли молоді та креативні здобувачі вищої освіти. Цього року вона поповнилась новими учасницями, які додали енергії та творчості.

Команда виступала під назвою «Діти Шевченка» з девізом: «Мовою серця з силою духу до перемоги бажаємо руху. В серці поета завжди прославляємо, мову рідну, як дитину плекаємо». Особливо була відзначена креативність спільного фото команди, що розміщена на дошці Padlet.

Програма турніру була дуже насиченою. Спочатку відбулося привітання координаторів та презентація мапи учасників. Потім –віртуальна екскурсія ресурсами ХДНБ «Про Кобзаря в діджитал форматі». Наступною була розминка «Числа у житті Т.Г. Шевченка», а потім – вікторина «210 оків слави» на платформі Кахут.

На завершення оглянули подіум переможців, провели підбиття підсумків та обговорили результати.

Від нашого університету команду представляли здобувачки вищої освіти навчально-наукового інституту педагогіки і психології:

• Вікторія Насвіт
  • Анжела Сидоренко
  • Анна Котенко
  • Дарія Потапенко
  • Дарина Рабовлюк
  • Вікторія Арсененко
  • Євгенія Козловська
  • Єлизавета Зарубей
  • Олена Спіріна
  • Капітан команди: Юлія Козаченко.

Конкурс, як завжди, пройшов у позитивній атмосфері змагання, насичений позитивними емоціями та враженнями.

Щиро дякуємо організаторам за запрошення, а нашим здобувачкам за творчість і ентузіазм!

З нетерпінням чекаємо на наступні зустрічі!