Лютневі заняття в школі академічної доброчесності

8 лютого 2024 року в школі академічної доброчесності розпочався другий семестр.

Провідним бібліотекарем Оксаною Шевчик було проведено заняття для понад 100 здобувачів вищої освіти і викладачів з навчально-наукових інститутів бізнесу і менеджменту та охорони здоров’я і спорту.

Традиційно, метою цих занять стала популяризація академічної доброчесності серед університетської спільноти.

Під час заняття розглянули поняття академічної доброчесності, види її порушень, причини таких порушень тощо.

Приємно відзначити, що за результатами опитування після проходження лекції 60,5% респондентів відзначили, що отримана інформація була для них корисною. Це засвідчує актуальність і необхідність роботи, яку здійснює наша школа академічної доброчесності.

Дякуємо всім учасникам наших занять! Запрошуємо до навчання тих, хто його ще не пройшов!