Нові надходження в січні

Розпочинаємо новий рік з приємних новин: університет придбав декілька книг для деяких спеціальностей університету.

Серед таких спеціальностей «Політологія» (Є. Горюнова «Євроінтеграція», О. Бабкіна та ін. «Політологія»,), «Готельно-ресторанна справа» (М. Мальська «Готельний бізнес: теорія і практика», Л. Нечаюк «Готельно-ресторанний бізнес» та ін.), «Журналістика» (Ю. Нестеряк та ін. «Від Майдану до Майдану. Новітня історія української журналістики», О. Чекмишев «Основи журналістики» та ін.), «Аграрне виробництво, переробка сільгосппродукції та харчові технології» (Петриченко В. Ф., Лихочвор В. В. «Рослинництво. Технології вирощування сільськогосподарських культур», «Адаптивні системи землеробства» за ред. В. П.Гудзя, Л. Примак та ін. «Карантинні бур’яни») та ін. До цього пакету увійшли підручники, навчально-методичні посібники тощо.

Сподіваємось, це буде не останнє придбання в цьому році й ми поповнимо наш фонд новими виданнями.