Участь у Міжнародному турнірі «Молодь та мова – єдність через Слово»

8 листопада 2023 р. відбувся Міжнародний студентський інтелектуальний онлайновий турнір до Дня української писемності та мови «Молодь та мова – єдність через Слово», співорганізатором якого виступив і наш університет.

Програмою турніру було передбачено привітання команд, де команда нашого університету виступала під назвою «Лінгвістичні спринтери», а її девізом були слова Тараса Шевченка:

«Ну що б, здавалося, слова…
Слова та голос – більш нічого.
А серце б’ється – ожива,
Як їх почує!».

Потім учасник подивились мотиваційний відеовиступ від української співачки AlonaAlona, яка висловила подяку учасникам за активну життєву позицію і любов до рідної мови.

Основна програма турніру передбачала складання мозаїки зі слів про українську мову, представлених художніми засобами; гри-розминки «Невпізнані свої … слова»; гри-вікторини.

Усі учасники отримали неабияке задоволення від гри, дізнались багато нового й цікавого.

Участь у турнірі від ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» взяли:

1. Насвіт Вікторія, студентка 2 курс спеціальності «Спеціальна освіта. Логопедія».
  2. Козаченко Юлія, студентка 2 курсу спеціальності «Початкова освіта. Українська мова і література».
  3. Козловська Євгенія, студентка 2 курсу спеціальності «Початкова освіта».
  4. Ліщенко Микита, студент 3 курсу спеціальності «Середня освіта. Українська мова і література».
  5. Точений Ілля, студент 3 курсу, спеціальності «Журналістика».
  6. Подлєсна Діана, студентка 2 курсу спеціальності «Спеціальна освіта. Олігофренопедагогіка».

Щиро дякуємо організаторам турніру – Харківській державній науковій бібліотеці ім. В. Г. Короленка – за запрошення й продовження плідної співпраці!

Рухаємось далі!