Всеукраїнський день бібліотек у ЛНУ

30 вересня бібліотекарі нашої країни відзначали своє професійне свято – Всеукраїнський день бібліотек.

Бібілотека нашого університету відзначає цей день проведенням конкурсу й подарунками. Цього року ми провели конкурс малюнків «Бібліотека мрії». Найбільш активну участь у конкурсі взяли студенти наших коледжів, які завжди активно відгукуються на наші конкурси.

За результатами конкурси були визначені переможці:

– гран-прі отримала студентка 1 курсу Старобільського фахового коледжу, Мар’яна Салій, за найкреативніший малюнок;

– 1-ше місце посіла студентка 1 курсу Старобільського фахового коледжу, Дарія Панасенко;

– 2-ге місце між собою розділили студентка 3 курсу Лисичанського педагогічного фахового коледжу, Дарія Свіріденко, й студентка 1 курсу Фахового коледжу ЛНУ, Ірина Савченко;

– 3-тє місце зайняла Гапотченко Анастасія, студентка 1 курсу Рубіжанського фахового коледжу.

Інші учасники конкурсу отримали подяки за участь, серед них: Євгенія Семенова, студентка 2 курсу ННІ культури І мистецтв; Анастасія Григоренко, студентка 3 курсу Фахового коледжу ЛНУ; Олеся Басович, студентка 1 курсу Лисичанського педагогічного фахового коледжу; Єлизавета Літвінова, студентка 1 курсу Лисичанського педагогічного фахового коледжу; Катерина Біловол, студентка 3 курсу Лисичанського педагогічного фахового коледжу; Катерина Дуденко, студентка 3 курсу Старобільського фахового коледжу; Анастасія Шевчик, студентка 1 курсу Старобільського фахового коледжу; Анастасія Романчук, студентка 4 курсу Старобільського фахового коледжу; Анастасія Гусар, студентка 1 курсу Старобільського фахового коледжу; Арсеній Проценко, студент 1 курсу Старобільського фахового коледжу, Марія Рябченко, студентка 1 курсу Старобільського фахового коледжу; Наталія Лопатіна, студентка 1 курсу Старобільського фахового коледжу; Світлана Мисник, студентка 1 курсу Старобільського фахового коледжу, Вікторія Діденко, студентка 2 курсу Старобільського фахового коледжу; Вікторія Савенко, студентка 2 курсу Старобільського фахового коледжу; Ярослав Голубничий, студент 3 курсу Старобільського фахового коледжу.

Подарунки для відзначення переможців і участі в конкурсі, вже декілька років поспіль придбані за кошти профспілки нашого університету. Висловлюємо щирі слова подяки голові – Володимиру Морозу.

Співробітники університетської бібліотеки також висловлюють щиру вдячність усім, хто взяв участь у цьому конкурсі й сподіваються на продовження плідної й довгої співпраці!