Дипломи і подяки до Дня вишиванки

19 травня 2023 р. відбувся студентський інтелектуальний онлайн-турнір «Українська вишиванка: оберіг, мистецтво, культурний код».

Захід був організований сектором інноватики та професійного розвитку відділу науково-методичної роботи ХДНБ ім. В. Г. Короленка, а наш університет виступив співорганізатором цього турніру.

Команда нашого університету потрапила в 10 найкращих команд-учасниць. До складу ввійшли здобувачі вищої освіти першого року навчально-наукового інституту педагогіки і психології: Єрченко Юлія, Козаченко Юлія, Козловська Євгенія, Подлєсна Діана, Рабовлюк Дарина, капітан команди – Насвіт Вікторія.

Конкурс було організовано на високому рівні, а найголовніше, що він викликав неабияке зацікавлення у студентів, що, на думку організаторів, є головним!

Це уже другий захід з нашими харківськими колегами, де ми виступили співорганізаторами. Висловлюємо їм щиру вдячність за надання такої можливості, за єднання в цей непростий час і сподіваємось на подальшу плідну співпрацю!