Школа академічної доброчесності відновила роботу

4 квітня 2023 року в Школі академічної доброчесності знову почались заняття.

Семінар відвідали здобувачі вищої освіти першого (бакалаврського) рівня навчально-наукового інституту педагогіки і психології.

Студенти із зацікавленням взяли участь у роботі Школи, усвідомлюючи роль академічної доброчесності в освітньому й науковому процесі. Після заняття було проведено опитування щодо його якості, ми попросили здобувачів висловити зауваження й побажання. Приємно відзначити, що навчання отримало високу оцінку. Учасники відзначили доступність і новизну матеріалу, представленого під час заняття, а 100% опитаних порекомендують навчання в нашій Школі іншим.

Запрошуємо всіх, хто хоче підвищити власну обізнаність щодо академічної доброчесності до Школи. Запис можна зробити через електронну пошту бібліотеки: lib@luguniv.edu.ua.

Чекаємо на Вас!