Всесвітній день вишиванки ‒ 2021

Цьогоріч Всесвітньому дню вишиванки виповнюється 15 років.

Кожен, хто сьогодні одягнув вишиту сорочку, підтримує українські традиції та популяризує етнічну спадщину нашої країни. День вишиванки покликаний поєднувати українців у всьому світі та відроджувати культуру українського народу.

Бібліотека ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» традиційно долучається до заходів, присвячених цьому святу. Зокрема, представляє тематичну виставку в читальному залі університету.

Про вишиванку і традиції декоративного мистецтва України написано та видано безліч цікавих статей і книг, які можна побачити на цій виставці «Вишиванка ‒ символ українського народу».

Запрошуємо всіх бажаючих відвідати книжково-тематичну виставку та відкрити для себе щось нове про давні традиції та культуру нашої Батьківщини.