„Залишаючи рідний дім : надзвичайне життя Петра Яцика”

До нашої бібліотеки надійшло унікальне видання ‒ книга Джона Лоуренса Рейнольдса про життєвий шлях одного з найвідоміших меценатів Петра Яцика.

Восени 2013 року Ванкуверське видавництво „Figur I Publiching” опублікувало і представило на американський книжковий ринок нову англомовну книгу про життя Петра Яцика Leaving Home  з підзаголовком The Remarkable Life Of Peter Jacyk. Книгу про своє життя розпочав сам Петро Яцик. Але не закінчив… Його донька разом з письменником Джоном Лоуренсом Рейнольдсом завершили книгу, розповівши про видатного українця англомовного світу. Прочитавши її, канадський Прем’єр-міністр Стівен Гарпер назвав Leaving Home „надихаючою хронікою благодійної діяльності”.

Завдяки перекладові Михайла Сороки, англомовний текст книги доступний і українському читачеві.

Книга знайомить читача з багатьма маловідомими чи й невідомими фактами з життя одного з найуспішніших українських іммігрантів Канади, бізнесмена та мецената Петра Яцика.

Із сторінок книги постає образ людини, яка рішуче прагнула, хотіла і змогла творити добрі справи в цьому прагматичному, агресивному, глобалізованому світі і робити його кращим. Книга зацікавить не тільки молодих бізнесменів, які мріють про успішні ділові кар’єри, а й широку читацьку аудиторію.

Чекаємо на Вас у нашій бібліотеці!