Триває робота в школі академічної доброчесності

У школі академічної доброчесності 17 та 18 жовтня пройшли заняття зі здобувачами та науково-педагогічними працівниками навчально-наукового інституту природничих і аграрних наук.

Провідний бібліотекар, Оксана Шевчик, ознайомила слухачів з основними вимогами Положення про академічну доброчесність учасників освітнього процесу ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка», продемонструвала сторінки сайтів університету та бібліотеки, на яких розміщене це положення у вільному доступі.

Основну увагу під час занять було приділено основним вимогам до академічної доброчесності, що висуваються до науково-педагогічних працівників та здобувачів освіти. Також, учасники лекції були ознайомлені з видами порушень академічної доброчесності та стратегіями їх уникнення. До того ж, були розглянуті питання порушення авторських прав, програми перевірки робіт на плагіат та інші засоби. Наприкінці зустрічі на прикладах було розглянуто та проаналізовано оформлення посилань та списку використаних джерел. Завершився захід обговоренням основних питань заняття.

Щиро дякуємо директорату інституту за запрошення, а учасникам освітнього процесу за активну участь у заняттях!