Онлайн-семінар «Реєстрація науковця в наукометричних базах даних»

16 березня 2021 року у бібліотеці ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» для аспірантів та науковців університету на платформі Zoom відбувся онлайн-семінар «Реєстрація науковця в наукометричних базах даних».

Семінар орієнтований на тих, хто бажає відстежувати власну публікаційну активність, систематизувати і структурувати дані про публікації, досліджувати цитування у часі та розрахувати наукометричні показники, зареєструвати унікальний ідентифікатор дослідника для прозорого та повного способу представлення результатів своєї науково-дослідної діяльності.

Були розглянуті такі питання, як реєстрація авторського профілю в Google Академії, на платформах міжнародних реферативних бібліографічних баз даних Web of Science та Scopus та ідентифікатора науковця на ORCID, а також представлені покрокові інструкції для такої реєстрації.

Семінар був організований для науковців в межах консультацій робочої групи з питань інформаційної підтримки наукового процесу університету в бібліотеці, яка була створена через необхідність організації сервісів та послуг для підтримки та надання допомоги дослідникам, які прагнуть поширення та використання дослідницьких даних.

Презентацію семінару «Реєстрація авторського профілю науковця в Google Академії, Scopus, Web of Science та ідентифікатора ORCID» можна переглянути на сайті репозиторію університету у розділі «Бібліотека» у колекції «Презентації» або за посиланням:

 http://dspace.luguniv.edu.ua/xmlui/handle/123456789/7555

Запрошуємо відвідати наступні семінари! Слідкуйте за оголошеннями на нашому сайті!