Інтернет-ресурси

Із глибини сторіч долина козацький клич

13.10.2021

Категорії: Віртуальні виставки

 

Бібліотека ДЗ “Луганський національний університет імені Тараса Шевченка” запрошує всіх зацікавлених ознайомитися з колекцією науково-популярних та художніх книг, присвячених героям та подіям козацької доби в історії України.

Детальніше >

Проєкт „Популяризація наук” рубрика „Пізнавальні пам’ятки Інтернету, які варто відвідати мислячій людині”.

09.04.2020

Категорії: Бібліотека рекомендує

Це один із змістових ресурсів, присвячених філософії. Його ще називають філософським порталом.

Автори сайту, зокрема ведуча рубрики, викладачка кафедри філософії і соціології ДЗ „Луганський національний університет імені Тараса Шевченка” Анжеліка Чантурія, зазначають, що цей ресурс буде корисним і людям, які обрали філософію сферою власних професійних інтересів, і тим, хто вивчає філософію або її розділи як навчальні дисципліни, і тим, хто просто захоплюється філософськими проблемами і хоче знати про них більше.

На сайті представлено електронну бібліотеку з філософії, окремі випуски періодичних видань з філософії, посилання на повнометражні картини філософської тематики, декілька короткометражних фільмів, документальні стрічки, біографії окремих мислителів та ін.

Посилання на цей проект:  http://www.ostrovok.lg.ua/sociology/nauka/proekt-populyarizaciya-nauki-osnovnye-marshruty-na-sayte-platonanet

Pages:1234»