Подарунок від НАПН України

08.10.2018

Категорії: Новини

До Дня працівника освіти наш університет отримав безцінний подарунок від Національної академії педагогічних наук України ‒ це понад 250 екземплярів книг.

Ці книги ‒ сучасна література за різними напрямами освіти: педагогіка і психологія, професійна освіта, менеджмент освіти, інклюзивна освіта, реформування освіти, педагогічне проектування освітнього простору в школі тощо.

Усі книги представлені на виставці в читальному залі наукової бібліотеки університету. Приємно відзначити, що першими відвідувачами виставки стали ректор ДЗ „Луганський національний університет імені Тараса Шевченка”, професор, доктор педагогічних наук, член-кореспондент НАПН України Сергій Савченко і директор навчально-наукового інституту педагогіки і психології професор, доктор педагогічних наук, професор, директор науково-дослідного центру з проблем соціальної педагогіки і соціальної роботи НАПН України Олена Караман.

Особливе захоплення відвідувачів викликали книги Василя Кременя „Освіта і наука в Україні ‒інноваційні аспекти. Стратегія, реалізація, результати”  та „Філософія людиноцентризму в освітньому просторі”, а також серія книг присвячених науковому напряму інтегрованого дослідження сфери освіти ‒ „Освітологія”. Зокрема, такі книги, як „Вступ до освітології”, „Освітологія: фахова підготовка”, „ Освітологія: хрестоматія”, „ Освітологія: підготовка експертів у галузі освіти”.

Але, звичайно, це далеко не весь перелік представлених книг. На виставці представлені також програми для закладів дошкільної та початкової освіти, навчально-методичні матеріали та результати емпіричних досліджень, монографії, перевидання класики педагогічної літератури та багато іншого, авторами яких є С. Сисоєва, І. Бех, О. Ляшенко та ін.

Подарунок від НАПН України стане в нагоді викладачам, студентам, аспірантам, докторантам, учителям та всім, хто цікавиться новаціями в освіті.

Тож запрошуємо відвідати читальний зал наукової бібліотеки університету.