Регіональна науково-практична конференція

15 травня у приміщенні наукової бібліотеки нашого університету відбулась Регіональна науково-практична конференція «Інтеграція як освітня стратегія модернізації дошкільної та початкової освіти».

Організатором конференції виступила кафедра дошкільної та початкової освіти. Відкрили захід ректор університету – С. В. Савченко, проректор з науково-педагогічної роботи – Л. Ц. Ваховський, директор навчально-наукового інституту педагогіки і психології – О. Л. Караман, завідувач кафедри дошкільної та початкової освіти ‒ Н. І. Черв’якова.

Учасниками стали понад 50 вихователів. Методистів, керівників дошкільних закладів освіти нашого регіону.

З цієї нагоди в читальному залі бібліотеки представлено виставку наукової літератури за тематикою конференції.

Запрошуємо всіх бажаючих відвідати виставку!