Лекція „Літературна мапа Луганщини”

19 квітня 2018 р. у читальному залі нашої бібліотеки факультет української філології та соціальних комунікацій провів нетрадиційну лекцію.

Відкрила лекцію декан факультету Тетяна Степанівна Пінчук, яка відзначила, що це науково-популярна мультимедійна лекція „Літературна мапа Луганщина”.

Відмінною якістю цієї лекції було те, що її проводили студенти. І це були студенти факультету української філології та соціальних комунікацій та навчально-наукового інституту педагогіки і психології.

У цікавій формі слухачам розповіли про видатних літераторів, які народились і жили на Луганщині: В. Сосюра, М. Руденко, І. Світличний, Григір Тютюнник, В. Голобородько, І. Низовий, П. Біливода, М. Санчило, Л. Якимчук, С. Жадан. Кожен студент представляв одного письменника чи письменницю. Цікавими були невеличкі інсталяції, які передавали душевний стан літераторів у той чи той період життя.

Треба сказати, що лекція пройшла на найвищому рівні! Хочеться висловити подяку організаторам і учасникам лекції за представлену цікаву й корисну інформацію та за прекрасний настрій! Бажаємо їм успіху і сподіваємось на нову зустріч!