У нашій бібліотеці знову нові надходження!

Книги надійшли в подарунок до бібліотеки від здобувачів, які захищались у вчених радах нашого університету та від ЛОУНБ імені М. Горького.

Серед книг, які надійшли від здобувачів, є: монографія Володимира Дубинського та Олександра Федькова „Аграрне питання в політичних концепціях українських партій і громадських організацій Наддніпрянщини наприкінці ХІХ – на початку ХХ ст., монографія Олександра Федькова «Українська соціал-демократична спілка на початку ХХ ст.: у пошуках ідейно-політичної ідентичності», методичні рекомендації «Формування еколого-валеологічної компетентності майбутнього вчителя у процесі біологічної підготовки», «Роль українських народних традицій у формуванні культури здоров’я сучасної людини», монографія О. Білик «Соціалізація іноземних студентів в освітньо-культурному середовищі вищого навчального закладу України», монографія Ю. Бойчука та Н. Науменко «Підготовка майбутніх учителів до формування духовного здоров’я молодших школярів: теоретико-методичні аспекти» та монографія Ю. Бойчука та Л. Дрожик «Еколого-валеологічна компетентність майбутнього вчителя біології».

Книги від ЛОУНБ імені М. Горького присвячені здебільшого менеджменту та маркетингу.

Як завжди, з книгами можна ознайомитись у читальному залі нашої бібліотеки. Запрошуємо всіх бажаючих!