До дня народження Тараса Шевченка

9 березня увесь світ і наш університет відзначає день народження Тараса Григоровича Шевченка.

В університеті відбулась ціла низка заходів традиційного Шевченківського тижня.

Деякі з них проводились у бібліотеці університету. Зокрема конкурс виразного читання поезій Тараса Шевченка.

У конкурсі взяли участь студенти усіх підрозділів університету, що розташовуються у м. Старобільськ.

Як справедливо зауважили гості свята, конкурс читців Шевченківської поезії ‒ це свято весни, краси, творчості, майстерності і таланту обдарованих студентів нашого університету та кропітка праця викладачів-філологів, які плекають у всіх  нас любов до рідного слова.

У свою чергу працівники бібліотеки підготували тематичну виставку, на якій були представлені книги, присвячені життю та творчості відомого письменника, художника. Відзначимо, що на виставці були представлені нові книги, зокрема альбом нарисів Тараса Шевченка.

Виставка експонуватиметься до кінця березня, а отже запрошуємо її відвідати!