День вшанування пам’яті Героїв Небесної сотні

20 лютого в Україні вшановують Героїв Небесної сотні. Університет і бібліотека університету не залишилась осторонь.

У приміщенні бібліотеки створено куточок пам’яті Героїв Небесної сотні, біля якого сьогодні були запалені поминальні свічки.

Протягом дня в холі навчального корпусу транслювалися фільми, присвячені подіям на Майдані взимку 2013-2014 рр.

Поруч була представлена тематична виставка книг „Зима, що нас змінила…”, на якій презентовано книги різних жанрів – художніх, документальних, публіцистичних.

Виставку було організовано спільно з ЛОУНБ імені М. Горького.

Протягом дня виставку відвідали студенти коледжу ЛНУ імені Тараса Шевченка, інституту педагогіки і психології, факультетів природничих наук та української філології та соціальних комунікацій. Допомогу в організації виставки бібліотеці надав НН інститут торгівлі, обслуговуючих технологій та туризму.

Виставка дуже зацікавила студентів та викладачів університету, які проявили неабияку увагу до творів, що розкривають різні погляди сучасників на події на Майдані.

Висловлюємо всім учасником щиру подяку!