Ювілей Джонатана Свіфта

Бібліотека ДЗ „Луганський національний університет імені Тараса Шевченка” продовжує закріплювати свої позиції як культурно-просвітницький центр.

Тільки початок грудня, а в бібліотеці вже відбулись надзвичайно цікаві заходи: зустріч з письменницею Вікторією Амеліною, вечір памʼяті Олександра Олеся, відзначення 350-річчя від від дня народження відомого письменника, автора „Гулівера” ‒ Джонатана Свіфта.

1 грудня 2017 р. весь світ відзначав 350-річчя від дня народження відомого письменника Джонатана Свіфта. Він був англо-ірландським письменником-сатириком, публіцистом, філософом, поетом і суспільним діячем, англіканським священиком. Найбільш відомий як автор сатирико-фантастичної тетралогії „Мандри Гулівера”, у якій він висміював людські й суспільні пороки. Жив у Дубліні (Ірландія), де служив деканом (настоятелем) собора Святого Патріка.

Участь у заході взяли студенти першого курсу. Бібліотекарі спочатку провели вікторину на знання біографії письменника та його творчості. Призами були цукерки „Гуліверки”.

Після вікторини учасники зустрічі переглянули мультфільм „Мандри Гулівера”. Зустріч дуже сподобалась і студентам і організаторам!