Нові досягнення! Нові успіхи!

02.03.2017

Категорії: Новини

Подведені підсумки січневого рейтингу репозиторіїв університетів світу 2017 року Ranking Web of Repositories від Webometrics.

За його результатами  репозиторій нашого університету посів 33 місце серед репозиторіїв України та 1425 місце серед репозиторіїв світу. Усього до списку репозиторіїв України ввійшли 54 вищих навчальних заклади. Ми піднялись на 3 місця!

Як відомо, рейтинг укладає Лабораторія кіберметрики («Cybermetrics Lab») Національної дослідницької ради Іспанії («Spanish National Research Council», CSIC), яка діє при Міністерстві науки та інновацій Іспанії.

Репозиторій нашого університету створено з метою забезпечення вільного доступу до освітніх матеріалів і результатів наукових досліджень, підвищення рівня цитування публікацій учених університету.

У нашому репозиторії представлені наступні розділи: нормативні документи та звіти; інститути / факультети університету; автореферати, дисертації, відгуки опонентів; бібліотека; ВП „Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка” матеріали науково-практичних конференцій; монографії; науково-дослідні теми; патенти; періодичні видання .

Таке розмаїття розділів дозволяє представити майже все різноманіття наукового життя університету.

Керівництво наукової бібліотеки висловлює щиру подяку науковцям та працівникам за плідну роботу, результатами якої можна пишатися! Сподіваємось на подальшу, не менш успішну співпрацю та запрошуємо долучитися до нас усіх бажаючих досягти успіху на науковій ниві! Наснаги і здоров’я!

Нагадуємо, що для розташування матеріалів у репозиторії необхідно надіслати їх на адресу repozitorilnu@ukr.net з обов’язковою вказівкою вихідних даних роботи.

 

13.02.2017