Нові цікаві надходження

Тільки закінчується перший тиждень грудня, а бібліотека отримала значну кількість нових надходжень. Усі книги надзвичайно цікаві та актуальні.

Як відомо, нас відвідала сучасна письменниця зі Львова Вікторія Амеліна і подарувала нашій бібліотеці власну книгу з автографом – „Дім для Дома”.

Викладачі університету активно діляться з нами своїми наробками: Меженська О. В., Вовк С. О. „Державний переворот : насильницький спосіб переформатування влади : монографія”; Кисельова О. О. „Конспект лекцій із курсу „Загальне землезнавство”, „Метеорологія та основи кліматології”.

Боярчук О. Д., Іванюра І. А. „Анатомия, физиология и патология органа речи”, „Анатомия, физиология и патология органа слуха”, „Регуляція метаболізму”.

Надійшли книги від Національної академії педагогічних наук України: „Патріотичне виховання у шкільних бібліотеках : методи та підходи : методичні рекомендації”, „Оцінювання інформаційно-комунікаційної компетентності  учнів та педагогів в умовах євроінтеграційних процесів в освіті”.

Від Інституту проблем виховання „Ціннісні орієнтири навчально-виховного процесу у позашкільних навчальних закладах : методичний посібник”

Від ЛОУНБ імені М. Горького надійшли книги В. Михайлова, М. Курила „Базові терміни і поняття економічної геології”, М. Крочака, А. Мєнасової „Історична геологія з основами палеонтології : практикум”, А. Кащенка „Історичні оповідання”, П. Біловоди „Ось така мені випала доля… : поезії та листи”, В. Романця, І. Манюха „Історія психології ХХ століття”, перлиною цього надходження є „Кобзар” Тараса Шевченка видання Всеукраїнського товариства „Просвіта”.

Отже, ми отримали книги абсолютно різні за напрямами. Познайомитись з ними можна в читальному залі бібліотеки.