Подарунки від Миколи Томенка

Бібліотечний фонд поповнився новими виданнями.

20 вересня в актовому залі університету відбулася зустріч з відомим громадським та політичним діячем, доктором політичних наук, професором, головою Фонду „Рідна країна” ініціатором проекту „7 чудес України” Миколою Томенком.

Після зустрічі з паном Миколою бібліотечний фонд поповнився новими виданнями: Українські щорічники, DVD-диски „7 чудес України” (40 фільмів про найкрасивіші, найважливіші та найцікавіші місця нашої країни). Аудіодиски „Класика української літератури. Живі голоси”, „Слуханка для української малечі” стали методологічною скарбницею нашої бібліотеки, також була отримана новітня література юридичного, економічного та гуманітарного спрямування, яку передав юридичний факультет Київського національного університету ім. Тараса Шевченка.

На особливу увагу заслуговує альбом з малюнками Тараса Шевченка 1845 року, видання присвячене двохсотріччю від дня народження великого Кобзаря і також був презентований науковій бібліотеці нашим почесним гостем, як і навчальні посібники „Україна: історія Конституції” написані за його авторством.

Така література є дуже вагомим вкладом, що допоможе нашим студентам краще засвоїти та зрозуміти нашу культуру, відкриває нові сторінки історії.

Книги будуть цікаві студентам, викладачам та широкому загалу.