У гостях у Вінні-Пуха

Наукова бібліотека вирішила відзначити 95-річницю народження Вінні-Пуха в день народження його автора. Святкували переглядом документального фільму про Алана Мілна та мульфільму «Вінні-Пух і всі, всі, всі».

На свято прийшли викладачі з подарунками і студентами!

Нагадаємо,  автор відомого ведмедика, Алан Олександр Мілн, народився  18 січня 1882 року в Лондоні, в незнатній, але забезпеченій сім’ї. З дитинства мріяв стати письменником. Він навчався в невеликій приватній школі, власником якої був його батько, Джон Мілн. Одним з його вчителів у 1889–1890 роках був письменник-фантаст Герберт Уеллс, який згодом підтримав літературні починання Алана Мілна. Майбутній письменник закінчив математичний факультет Кембриджського університету, проте захоплення літературною творчістю виявилося сильнішим.

Перший твір А. Мілна, яке погодилися надрукувати, було пародією на пригоди знаменитого Шерлока Холмса. А незабаром він став редактором популярного гумористичного журналу «Панч». А. Мілн писав оповідання, вірші, які були досить популярні. Деякий час на англійських сценах йшли три його комедії, мав успіх його детективний роман «Таємниця червоного будинку». А. Мілн брав участь у Першій світовій війні в якості офіцера британської армії. Пізніше він написав книгу «Світ з честю», в якій засуджував війну. Але прославився на весь світ він завдяки казкам про ведмедя з тирсою в голові – Вінні-Пуха.

Щорічно 14 жовтня любителі літературного героя – ведмедика Вінні-Пуха святкують його день народження. Адже саме цього числа в 1926 р. у світ вийшла перша книжка про цього косолапого супутника Крістофера Робіна Мілна.

Деякі вважають датою його народження 21 серпня 1921 року, коли лондонський драматург А. Мілн подарував плюшеву іграшку своєму улюбленому синові. Крістофер назвав його Вінні-Пухом, і ведмедик став його другом і супутником. Спостерігаючи за іграми сина з Пухом, він вирішив написати кілька книг про пригоди цього забавного плюшевого ведмедя.

Наукова бібліотека вирішила відзначити 95-річницю народження Вінні-Пуха в день народження його автора.

Святкували переглядом документального фільму про Алана Мілна та мульфільму «Вінні-Пух і всі, всі, всі».

На свято прийшли викладачі з подарунками і студентами!

19.01.2017