Представники бібліотеки на Міжнародному форумі

17 листопада представники бібліотеки нашого університету взяли участь у Форуму міжнародного партнерства для бібліотек / International Partnership Forum for Libraries.

Форум об’єднав представників бібліотек різних регіонів України, США, Великобританії, Латвії, Литви, Молдови, Польщі. Організатором виступив благодійний фонд «Бібліотечна країна» у межах проєкту «Lib: продовження».

Перші вітальні слова прозвучали від організаторів Форуму – Люсьєни Шум, виконавчої директорки БФ «Бібліотечна країна»; Ігоря Степуріна, голови БФ «Бібліотечна країна»; Ірини Хомяк, Вери Туркану, програмних менеджерок, The Black Sea Trust for Regional Cooperation, Фонд Германа Маршала, США; Оксани Бруй, президентки ВГО «Українська бібліотечна асоціація»; Ірини Варламової, координаторки проєкту «Lib: продовження».

Далі слово було надано українським колегам з метою представлення їхнього досвіду й запиту на міжнародне партнерство. Серед представників українських бібліотекарів слово було надано й в.о. бібліотеки нашого університету – Марії Починковій, яка розповіла про досвід переміщення нашого університету, про проблеми, що стояли перед бібліотекою в 2014 р. і про проблеми сьогодення.

Надалі закордонні колеги висловили свій погляд щодо готовності до співпраці.

Українські представники бібліотечної спільноти висловили щиру вдячність іноземним колегам за суттєву підтримку й сподівання на ще більш тісну співпрацю!

Ми також сподіваємось на встановлення нових контактів і на допомогу у відновленні нашої бібліотеки!