Запрошуємо на вебінари у січні 2022 року від Clarivate

Компанія Clarivate запрошує науковців на вебінари по роботі з бібліографією EndNote та базою Web of Science, які будуть протягом січня 2022 року.

Тривалість вебінарів – одна година, проходить у Webex.

Слухачі, які були присутні більше 90% основного часу вебінару, протягом трьох робочих днів отримують сертифікат учасника. Для реєстрації на вебінар – перейдіть за посиланням, натисніть Register, заповніть анкету, не забувайте поділитися інформацією з колегами.

Зважайте, що Webex не підтримує операційну систему XP.

20 січня 2022, 16:1517:15 (київський час) – ПОВТОР від 13 січня

Тема: Аналіз грантової підтримки та ефективності співпраці в Web of Science та InCites

Тези: Наукові дослідження часто вимагають значних коштів. Грантова підтримка та співпраця з знаними лабораторіями світу буде на часі та дозволить і виконувати дослідження на більш високому рівні і швидше отримувати результати. На вебінарі з’ясуємо як знайти і проаналізувати здобутки інших установ, визначити лідерів та знайти їхні контакти. Проаналізувати співпраці своєї організації, з якими установами і чому вони більш ефективні. Визначити фонди, що фінансували аналогічні дослідження, які теми підтримувалися певною грантовою агенцією, у кого зі співвітчизників були такі гранти та, як завжди, відповіді на запитання з реєстраційних анкет.

Реєстрація: https://bit.ly/3I0F4Cm

26 січня 2022, 16:15–17:15

Тема: Можливості референс-менеджера EndNote для роботи з бібліографією

Тези: Щоб не витрачати багато часу на оформлення переліків літератури за форматом обраного видання, уникнути помилок з бібліографією при написанні курсових, кваліфікаційних робіт чи дисертацій запрошуємо на вебінар де дізнаємося про референс-менеджер EndNote і як з ним працювати:

– Створення аккаунту, наповнення бібліотеки через імпорт записів з Web of Science, сайтів журналів, онлайн бібліотек, Google Scholar, додавання записів вручну.

– Створення та впорядкування каталогу, спільний доступ до даних, використання у науковій роботі (створення звітів) та освітньому процесі.

– (Пере)оформлення статті за форматом обраного видання за допомогою Cite While You Write™. Робота з рукописом додавання/видалення посилань, правки, версія для подання до видання. Відповіді на запитання з реєстраційних анкет.

Реєстрація: https://bit.ly/3FzXRCS

27 січня 2022, 16:1517:15

Тема: Оновлена платформа Web of Science: швидше, зручніше, ефективніше

Тези: Якщо ви розпочинаєте знайомство з Web of Science або бажаєте дізнатися про всі зміни що відбулися у новому інтерфейсі – запрошуємо на онлайн демонстрацію де відпрацюємо алгоритм ефективної роботи у новому інтерфейсі Web of Science. Визначимо що і як індексується на платформі і які можливості відкриває база науковцям. Розглянемо можливості кабінету користувача, алгоритм пошуку робіт за вказаною темою, які можуть бути помилки і як їх уникнути, оцінимо результати, розподіл документів за роками, цитування, h-індекс, хто цитує, чим корисний аналіз цитування, що таке пов’язані записи, які установи є літерами в даній галузі, як зв’язатися з науковцями даних установ, в яких видання варто публікувати результати, чи є безкоштовні публікації. Варіації пошуку у Web of Science. Відповіді на запитання з реєстраційних анкет.

Реєстрація: https://bit.ly/3fq2nJB

13 січня під час вебінару оголошено вікторину, серед учасників, що до 9:00 20 січня дадуть на питання правильно відповіді, Random визначить володаря сувенірів.

Запитання тут https://forms.gle/AaiBHxfvRGnFqP1X6

Відеопідказка https://youtu.be/FC0pMPKWIOk

Удачі! Не забувайте запросити друзів – разом веселіше шукати правильні відповіді.