Енциклопедія освіти

Наш університет отримав 2-ге видання Енциклопедії освіти, Яке підготували вчені Національної академії педагогічних наук (гол. ред. Василь Кремень).

Це довідкове видання, у якому міститься майже 1500 статей, що висвітлюють проблеми історії, теорії і практики української освіти, поняттєво-термінологічні засади педагогічної й психологічної наук, сучасні освітні парадигми та концепції; освітній процес у закладах освіти різних рівнів і типів, особливості зарубіжних систем освіти; персоніфіковану інформацію про педагогів і громадських діячів, котрі сприяли розвитку освіти в Україні; інформацію про суміжні галузі науки, що мають вагоме значення для становлення інноваційної людини, формування конкурентноспроможного капіталу.

Видання адресоване вченим, учителям, викладачам, вихователям закладів освіти різних рівнів, психологам, соціальним працівникам, управлінням освіти, батькам, широкому загалу українського суспільства.

З виданням можна познайомитись у читальному залі бібліотеки університету.