Нові детективні історії у нашій бібліотеці!

Наукова бібліотека отримала від Луганської обласної універсальної наукової бібліотеки імені О. М. Горького дуже цікаві примірники книг.

Одна з них – це книга Богдана Коломійчука „В’язниця душі : повісті”. Богдан Коломійчук (нар. 1984 р.) – сучасний український письменник, володар Гран-прі міжнародного конкурсу «Коронація слова – 2013» за історико-авантюрний роман «Людвисар. Ігри вельмож». Автор збірки детективних оповідань «Таємниця Єви» (2014). У творах письменника поєднується захоплюючий сюжет, містика, гумор та правдиві історичні факти.

«В’язниця душ» − третя книга автора, у якій він найкраще проявив себе як майстер детективного жанру. Події у повістях, що увійшли до видання, відбуваються у 1902 – 1903 рр. у Львові. В основі сюжету кожної повісті – блискуче розслідування заплутаної справи, яке проводить львівський комісар Адам Вістович.

Друга книга – «Сестри Ґрімм. Казкові детективи» Майкла Баклі. Майкл Баклі – Автор із «Нью-Йорк Таймс», який створив бестселер «Сестри Ґрімм» і серіал «Зануди». Він також автор сценаріїв для телевізійних шоу на багатьох каналах. Майкл мешкає в Брукліні, що у штаті Нью-Йорк, разом зі своєю дружиною Елісон та сином Фіном. Книга перша присвячена історії двох сестер – Сабріни і Дафни Ґрімм, яких, після таємничого зникнення батьків, відправили жити до бабусі – жінки, яку вони вважали померлою.

Не будемо розкривати всіх таємниць. Чекаємо на Вас! Розкрийте їх самі!

 23.01.17