Цикл вебінарів «Бібліотека у підтримці наукових досліджень»

Бібліотека продовжує проводити цикл вебінарів «Бібліотека у підтримці наукових досліджень».

Учасниками наступних зустрічей стали два навчально-наукових інститути ‒ педагогіки і психології та історії, міжнародних відносин і соціально-політичних наук.

Зустріч з науковцями була плідною, крім повідомлення основних позицій вебінару, були визначені різні аспекти, які допомогли б науковцям у подальших наукових розвідках.

Традиційно, увагу привертає робота з репозиторієм ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка», а також базами даних. Сьогодні бібліотека надає безкоштовний доступ до всесвітніх баз даних Scopus та Web of Science, а також Science Direct, які можуть стати підгрунтям в наукових дослідженнях.

Плануємо найближчим часом провести зустрічі з усіма інститутами і факультетами нашого університету.