Вебінари від Clarivate у серпні

Протягом останнього літнього місяця компанія Clarivate пропонує розглянути лише одну тему: Як видання потрапляють до Web of Science.

Традиційно вебінар відбудеться у двох повторах о 10:15 та 16:15 у Webex, безкоштовно, з можливістю отримати сертифікат учасника.

Реєстрацію на вебінари – відкрито, необхідно перейти за посиланням, натиснути Register, заповнити анкету. Зверніть увагу на те, що Webex не підтримує операційну систему XP.

12 серпня 2021.

Тема: Критерії та процедура відбору видань до Web of Science Core Collection

Тези: Складові успішного видання. Ключові персони журналу: автори, рецензенти, члени редколегії. Їхні права та обов’язки. Як знати, хто має право бути. Технічні, наукові критерії якості та обов’язкові елементи наукових видань: сайт, ISSN, doi, імпакт фактор, квартиль. Процедура подання та критерії відбору видання до Web of Science Core Collection. Портал видавців. Як визначити скільки цитувань має видання, що не індексується у Web of Science Core Collection. На які видання слід рівнятися, що можна запозичити для розвитку власного. Відповіді на запитання, що буде поставлено в реєстраційних анкетах.

Реєстрація:

10:15–11:15   https://bit.ly/3xCtrg2

16:15–17:15   https://bit.ly/3i71ZQU

Протягом року чекаємо вас на щомісячній серії «Clarivate науковцям або місце зустрічі змінити неможна». Кожного другого четверга місяця о 16:15 гарантовано буде вебінар українською. Також з можливістю отримати сертифікати. Реєстрація на всі вебінари відкрито, а теми будуть оголошуватися за місяць.

9 вересня 2021https://bit.ly/2Xt9F6w

14 жовтня 2021https://bit.ly/3hYu3FX

11 листопада 2021https://bit.ly/35u3DGW

9 грудня 2021https://bit.ly/38v8WrB

Записи вебінарів українською на ютьюб каналі https://www.youtube.com/channel/UCSMJ679M7c78lYA5eu41jYg

Сайт компанії: clarivate.com

Iнформація українською: clarivate.ua

Розклад вебінарів російською: https://clarivate.com/ru/webinars/

Розклад вебінарів мовами Євросоюзу: https://clarivate.libguides.com/home

Корисні посилання:

http://webofscience.com/

My.endnote.com

https://publons.com/

https://kopernio.com/