ДО УВАГИ НАУКОВЦІВ! СЕРІЯ ВЕБІНАРІВ ДЛЯ ВЧЕНИХ ВІД ELSEVIER

Протягом квітня-червня 2021 року фахівці компанії Elsevier проведуть серію вебінарів українською та англійською мовами для вчених та редакторів наукових видань.

Вебінари будуть присвячені питанням роботи з базами даних ScienceDirect та Scopus, висвітлюватимуть процедуру відбору та критерїї, за якими здійснюється відбір видань для індексування в базі даних Scopus, можливості використання аналітичного інструмента SciVal з метою пошуку грантів та оцінювання діяльності вчених та установ.

Інформація, яку буде розглянуто під час вебінарів, стане в нагоді керівникам закладів вищої освіти і наукових установ, редакторам та членам редколегій наукових видань, науковим співробітникам, аспірантам та студентам.

Нагадуємо, що нашому університету відкрито доступ до баз даних ScienceDirect та Scopus з IP-адреси бібліотеки університету.

Програма вебінарів, які організовує компанія Elsevier (квітень-червень 2021 року)