Презентація роботи школи академічної доброчесності на міжнародній конференції

30‒31 березня 2021 року на базі Вищого навчального закладу Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі» (Україна) відбулась ХLІV Міжнародна наукова студентська конференція «Актуальні питання розвитку науки та забезпечення якості освіти у ХХІ столітті» (за підсумками науково-дослідних робіт студентів за 2020 рік), співорганізатором якої виступив і наш університет.

Приємним для нас є те, що на цій конференції відбулась презентація роботи школи академічної доброчесності, яка цього року почала працювати на базі бібліотеки. Тож маємо перші позитивні результати, що презентували студенти навчально-наукового інституту педагогіки і психології: Вікторія Косенко (студентка 3 курсу спеціальності «Дошкільна освіта») та Катерина Коваленко (магістрантка 1 курсу спеціальності «Початкова освіта. Українська мова і література»). Вони взяли участь у панельній дискусії: «Академічна доброчесність: теоретичний і практичний виміри», що відбулась 31 березня. У свої доповідях розкрили актуальні проблеми впровадження академічної доброчесності в системі вищої освіти, поділились власним досвідом навчання в нашій школі академічної доброчесності, поставили запитання іншим учасником і відповіли на адресовані їм. Організатори конференції високо оцінили виступи молодих дослідниць. Висловимо вдячність організаторам за надану честь, а дівчат привітаємо з блискучим виступом і побажаємо подальших наукових успіхів та звершень!

Отже, робота нашої школи отримує перші позитивні оцінки. Сподіваємось, на плідне продовження роботи.