Конкурс малюнків до 100-річчя університету

З 1 лютого до 1 березня 2021 року бібліотека проводила конкурс «Яким я бачу свій університет через 100 років», присвячений 100-річному ювілею ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка»!

Усього на конкурс надійшло 17 творчих робіт (переглянути роботи). Найактивнішими учасниками були студенти таких відокремлених підрозділів університету: Старобільський гуманітарно-педагогічний коледж, Коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка та навчально-науковий інститут торгівлі, обслуговуючих технологій та туризму. Також серед учасників є студенти факультету іноземних мов, навчально-наукового інституту економіки та бізнесу та Брянківського коледжу.

Представлені на конкурс роботи були виконані у живописній та комп’ютерній графічній техніках гуашшю, аквареллю, кольоровими або простими олівцями, за допомогою комп’ютерної графіки. Усі малюнки вийшли яскравими, цікавими та несхожими одна на одну, але їх об’єднувала спільна тема – університет у майбутньому.

Представляємо перелік переможців:

Гран-прі: Матвєєва Альбіна, «Графічний дизайн» 1 курс НН ІТОТТ

3 місце: Кучерявенко Ганна, ПО-2(9) КЛНУ

2 місце: Буряк Євгенія, ПО-3(9) СГПК

1 місце: Миколаєнко Вероніка, «Графічний дизайн» 4 курс НН ІТОТТ

Нагородження переможців відбудеться 9 березня 2021 року в читальному залі бібліотеки.

Щиро дякуємо всім за участь у конкурсі!