Онлайн-конференція «Життя з нуля»

23.02.2021

Категорії: Оголошення

Тема дискримінації переселенців з Донбасу за їхнім територіальним походженням не є широко обговорюваною, однак стала однією з найголовніших соціальних проблем сучасної України.

Онлайн-конференція «Життя з нуля» ‒ це перший в Україні проєкт, який порушує складну тему вимушеної міграції громадян України. Дізнайтеся більше про соціальні проблеми адаптації тих, хто залишив свій дім через військові події. До конференції залучені експерти зі сфер соціології, соціальної роботи та психології для об’єктивного та аполітичного обговорення теми.

Під час конференції Ви також зможете дізнатися більше про стигматизацію переселенців з перших вуст та підтримати дітей, які переселилися з окупованої території.

Організаторами конференції виступили:

Руслан Федоренко, фіналіст програми Флекс’20, офіційний представник програми обміну майбутніх лідерів (FLEX) у Луганській області;

В.о. директора бібліотеки ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» Марія Починкова.

Конференцію організовано за підтримки програми культурного обміну Бюро у справах освіти і культури Державного департаменту США «Програма обміну майбутніх лідерів (FLEX)», яка адмініструється в Україні організацією Американські Ради з міжнародної освіти (American Councils) за підтримки Міністерства освіти і науки України.

Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/PT4jvMx67esoYrQa8

Мова проведення конференції: українська.

Коли? 26 лютого о 18:00 (Київський міський час)

Де? Платформа Zoom

З будь-яких питань звертайтеся @ruslanfed (Telegram) та @rruussllaann1 (Instagram).