До 100-річчя  університету: бібліографічний покажчик

Бібліотека ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» до 100-річчя нашої Альма-матер презентує «Дисератції, захищені викладачами і співробітниками ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» у 2014‒2020рр. : бібліографічний покажчик».

Покажчик містить інформацію про дисертації, захищені викладачами і співробітникамиуніверситету за час евакуації.

Структура покажчика: передмова, бібліографічні записи на дисертації та автореферати.

Список містить бібліографічний запис на дисертації та автореферати персонального автора, якщо укладачі знайшли всі необхідні дані про документи. За їх відсутності бібліографічний запис складався безпосередньо на документ (дисертація або автореферат). У покажчику бібліографічні записи згруповані в розділи за науками, в підрозділах подані дисертації на здобуття вченого ступеня доктора і кандидата наук.

Познайомитись з покажчиком можна в репозиторії нашого університету або за посиланням: http://dspace.luguniv.edu.ua/xmlui/handle/123456789/7110.