Надходження від ГО «Українська Ініціатива»

22 січня 2021 року бібліотека отримала унікальний подарунок від Громадської організації «Українська Ініціатива».

Громадська організація «Українська Ініціатива» ‒ це об’єднання громадян на основі єдності інтересів для спільної реалізації культурно-просвітницьких та наукових проєктів, спрямованих на зміцнення української державності та інтелектуально-наукової потуги України.

Подарунок, традиційно для бібліотеки, ‒ це понад 100 примірників книг різної тематики: документальні хроніки, фотоальбоми, художні та публіцистичні твори, книги для дітей тощо.

Цей подарунок набуває певної символічності у День Соборності України, оскільки більшість видань присвячено становленню української державності, історії України, зокрема Донбасу в різні історичні епохи.

Цінним було для нас те, що значна кількість примірників була презентована нам самим автором, головою правління ГО «Українська Ініціатива», Юрієм Косенко.

Книги будуть цікаві і викладачам, і здобувачам різних рівнів освіти, і пересічним громадянам.

Про подаровані книги можна розповідати безкінечно, але це саме той випадок, коли краще один раз побачити.

Висловлюємо щиру вдячність голові правління ГО «Українська Ініціатива» Ю. Косенко, керівнику осередка організації в Луганській області Олегу Якубову та іншим учасникам організації, які певним чином причетні до отримання нами книг. А також сподіваємось на подальшу спільну співпрацю! Бажаємо організації успіхів і процвітання, а її членам міцного здоров’я і натхнення для майбутньої діяльності!

З 25 січня карантинні обмеження будуть певною мірою послаблені, то ж запрошуємо відвідати виставку в читальному залі університету.