МИ В ІСТОРІЇ 1921-2021. ЗДОРОВА НАЦІЯ

У січні місяці свої надбання у циклі ювілейних виставок до 100-річчя з дня заснування нашого університету представляє навчально-науковий інститут фізкультури і спорту.

Символічним є презентація досягнень цього інституту саме в «найзимовішому» місяці року, адже він асоціюється зі здоров’ям, силою, міццю, які успішно представляє інститут. Крім того, він завжди асоціюється із спортом, спортивним досягненнями, участю в різних змаганнях тощо. Однак, на виставці репрезентовані й високі наукові досягнення. Зокрема, значна кількість Вісників луганського національного університету імені Тараса Шевченка, Науковий пошук молодих дослідників, збірники наукових конференцій. Докладно представлені наукові нагороди здобувачів освіти.

І, звичайно, неабияку увагу привертають спортивні досягнення: перемоги на різних чемпіонатах. Ми пишаємось нашими студентами і викладачами навчально-наукового інституту фізкультури і спорту, які, без перебільшення, є всесвітньо відомими у галузі фізкультури і спорту! Бажаємо їм і надалі здобувати нові перемоги, бути здоровими та успішними!

Через карантинні обмеження, виставка представлена онлайн.

Переглянути виставку >>