«Справа Василя Стуса» у бібліотеці!

У рік 100-річчя університету одна з найбільш скандальних і відомих сучасних книг в Україні ‒ «Справа Василя Стуса» ‒ уже в нашій бібліотеці!

Такий подарунок ми отримали від наших друзів і колег з Луганської обласної універсальної наукової бібліотеки. Висловлюємо щиру вдячність за надходження директорці ‒ Світлані Моісєєвій.

Ця книга ‒ збірка документів з архіву колишнього КДБ УРСР. Укладачем став Вахтанг Кіпіані. У вступному слові зазначено, що вона є «навіть у Бібліотеці Конгресу США. Про неї знають, її обговорюють, її читають. І її судять».

Про цю книгу можна говорити і писати багато, але це той випадок, коли краще один раз прочитати.

За бажанням книгу можна взяти почитати у бібліотеці університету. Запрошуємо! І пам’ятаймо про карантинні вимоги!